Menu
A+ A A-

Hakkımızda

Firmamızın tabanı 1986 yılında oluşturulmuş, günün tesisat,  ısıtma, güneş enerjisi ve hidrofor konularında hizmet vermiştir.

    Gelişen Türkiye ve teknolojiyle 2001 yılında KIRAN GRUP altında güncellenmiştir. Bu aşamadan sonra ısıtma ve hidrofor konularında bilinen dünya markalarıyla çalışıp, sektörde isminden söz ettiren profesyonel, teknik altyapı ve bilgiye sahip olarak yerini kabul ettirmiştir. Bununla da yetinmeyen ilerleme projemiz 2003 yılında gelişen teknoloji ve alternatif ısınma ve sıcak su üretmede yeni kullanmaya başlanmış olan elektrikli kombi ve kat kaloriferlerine yoğunlaşıp imalata başlamıştır. Üretime başladığımız ilk günden bu güne kadar, sektörün en fonksiyonel, ekonomik ve kaliteli cihazlarını tüketiciye sunmuştur. İlkleri hedefleyen firmamız, yapmış olduğu üretimlerle sektörde sarsılmaz bir prestijle üretimine devam etmektedir.

    Ar-ge araştırmalarında hiç bir hız kesmeyen firmamız günün teknolojisini takip ederek üretimini geliştirip, ilklere imza atmanın gururuyla her zaman yenilikçi bir üretimle tüketiciyi buluşturmaktadır.

    Biliyoruz ki teknoloji ulaşılmaz değil geliştirmekten geçmektedir. Bu görev, ahlak ve prensiple ciddi olarak hizmetlerimize devam etmekten gurur duymaktayız.

    KIRAN GRUP

    Salih KIRAN

Orange Blue Green

or